K12 Net MOBİL KULLANIYOR MUSUNUZ?

Nadide Eğitim Kurumları öğrenci yönetim sistemi olarak alanında profesyonel bir tecrübeye sahip K12Net altyapısını kullanmaktadır. Öğretmen-öğrenci-veli iletişiminde sağlam ve kontrol edilebilir bir altyapı sunan K12Net portalı öğrencimizin okul yaşantısının takibi ve okulla iletişimimiz açısından önemli bir yer tutmaktadır.

Öğretmen ve idarecilerimizin velilerimizle ilgili iletişimde öncelikli ve resmi olarak kullandıkları bu sistemin yaygın olarak kullanılan akıllı telefonlarımızda yüklü olması önem arzetmektedir. Bunun için; telefon işletim sisteminize göre uygun olan aşağıdaki bağlantıdan K12Net Mobil uygulamalarını yükleyebilirsiniz. Bu uygulamaları yüklediğiniz takdirde tıpkı SMS ve WhatsApp mesajı gibi okulumuz tarafından size bir mesaj gönderildiğinde mesaj bildirimi alacaksınız. Böylelikle sizlerle iletişimimizde daha stabil bir hale kavuşmuş olacağız.

Mobil uygulamlalarımızdan da öğrencimizin devam-devamsızlık, akademik durumu, ödevleri, rehberlik mesajları, davranış notları gibi bir çok modüle ve veliye özel gönderilen mesajlara ulaşabilmektesiniz.

Velilerimiz, öğretmen ve personelimiz uygulama mağazalarındaki K12Net Mobil uygulamasını kulanabilirler.

Velilerimiz için;

Android K12Net MOBİL uygulaması: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.k12nt.k12netframe

İOS K12Net MOBİL uygulaması: https://itunes.apple.com/tr/app/k12net-mobil/id1155767502?l=tr&mt=8

Ayrıca cep telefonlarınızda kullandığınız internet tarayıcısından https://nadideokul.k12net.com/Login.m.aspx adresine tıklayarak K12Net'in mobil sürümüne ulaşabilir ve gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamalarla ilgili sıkıntılarda K12Net çağrı merkezine +90 312 299 2313 numaralı telefondan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Gerektiğinde kurumumuz telefonlarından bilgi işlem sorumlusu arkadaşımızla da iletişime geçebilirsiniz.

K12Net modülleri:

K12Netsunum11 B

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Yaklaşan Etkinlikler