İlköğretim

İlkokul ve Ortaokul olarak ayrı paylaşımda bulunulacaksa alt kategorilerde, her iki kuruma ait ise bu kategoride paylaşımda bulunulacaktır.

KARIŞIMLARI AYIRIYORUZ

4. sınıf zümresi olarak saf madde ve karışımları öğrendik. Öğrendiklerimizin kalıcı olması için sınıfımıza saf maddeleri getirdik. Öğrencilerimizle birlikte bu saf maddelerden karışımlar elde ettik. Öğrencilerimiz, öğrendikleri karışımları ayırma yöntemlerini bu karışımlar üzerinde uygulayarak, karışımları birbirinden ayırdılar. Bu eğlenceli etkinlikten sonra öğrencilerimiz işlediğimiz konunun günlük yaşantımızdan çok da uzak olmadığını fark ettiler.

Devamını oku...

ÖZEL NADİDE OKULLARINDA ERKEN KAYIT DÖNEMİ BAŞLADI

          Özel Nadide Okulları olarak kurulduğumuz günden bugüne topluma değer katacak nesiller yetiştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Vakıf şuuruyla çıktığımız bu yolda en büyük destekçilerimiz de hiç şüphesiz teveccühlerini bizden esirgemeyen ve Nadide ailesinin fertlerinden olan değerli öğrenci ve velilerimizdir.

Devamını oku...

ÇÖZÜM MASASI

Sekizinci sınıf öğrencilerimizin sorularına cevap bulduğu "Çözüm Masası" uygulaması sınav hazırlığına ayrı bir heyecan kazandırdı. Yanlış defterlerindeki sorularını öğretmenlere sormak için yarışan öğrencilerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.

Devamını oku...

VATAN SANA CANIM FEDA!

Özel Nadide Eğitim Kurumları Değer Eğitimi Zümresi olarak bizler için canın ortaya koyan askerlerimizi anmak, onların yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına çocuklarımızla anlamlı etkinlikler yaptık. Vatan ve bayrak temalı çalışmalarımızı yaparken dualarımızı da eksik etmedik. Bu kocaman yürekli çocuklarla Afrin Harekâtındakiler başta olmak üzere tüm askerlerimize selam ediyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Devamını oku...

NADİDE BURSLULUK SINAVI 2018

SINAV KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bu yıl 8.’sini gerçekleştireceğimiz Başarı ve Bursluluk Sınavı'mız (BBS-2018) 31 Mart 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecektir.

İlköğretim 2. sınıftan ortaokul 7. sınıfa kadar bütün sınıfların (2.,3.,4.,5.,6. ve 7. sınıfların) katılabileceği BBS-2018 (Başarı ve Bursluluk Sınavı-2018) başarılı öğrencilerimize burs imkanı sağlayabilmek adına gerçekleştirilen bir Nadide Eğitim Kurumları sınav uygulamasıdır.

Devamını oku...

MİNİK AŞÇILAR İŞ BAŞINDA

"En büyük zenginlik sağlık, her işin başı sağlık, sağlık olsun gerisi boş.." gibi birçok söz duyar ve söyleriz. Sağlığın olması için gereken kurallardan biri de hijyendir. Sağlıklı yaşamak için sağlıklı besin hazırlama konusundan yola çıkarak, sandviç hazırlamaya karar verdik. Bu sandviçleri miniklerimiz hazırlasın istedik. Tüm hijyen kurallarını anlatarak onlara rehber olduk. İstedikleri gibi hazırlıklarını yaptılar. Büyük bir ciddiyetle önlük ve bandanalarını taktılar.

Devamını oku...

8. SINIFLAR SINAV FARKINDALIK ÇALIŞMASI

2017-2018 Eğitim-öğretim yılının 1. yarı tatilinde sekizinci sınıf öğrencilerimizin katılmış olduğu "Sınav Farkındalık Çalışması'nın" birinci dönem konularının tekrarı ders öğretmenlerince yapılmıştır. Deneme sınavı ve ödev kontrolleri ile 2. döneme yoğun başlayan sekizinci sınıf öğrencilerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz. 

Devamını oku...

2. DÖNEME MERHABA DEDİK

2017-2018 Eğitim-öğretim yılının 2.dönemine Nadide Okulumuz onbeş günlük tatilin ardından tekrar merhaba dedi. Okul heyecanı öğrencilerimizin gözlerinden okunuyordu.

Tüm öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimize yeni dönemin hayırlar getirmesini temenni ederiz.

Devamını oku...

KARNE HEYECANI

Bugün Nadide öğrencilerimiz okula gelirken karne almanın mutluluğunu ve okuldan ayrılmanın hüznünü birlikte yaşadılar. Yorucu ve hızla geçen birinci dönemin sonunda öğrencilerimiz karnelerine kavuştu. Tüm öğrencilerimiz heyecanlıydı fakat 1. Sınıflarımızın heyecanı bir başkaydı. 1. Sınıflar ilk karnelerini heyecan ve coşku içinde aldılar. Zorlu bir dönem geçirseler de okuma yazma öğrenmenin verdiği mutluluk yüzlerinden okunuyordu.

İşte karne heyecanımızdan güzel kareler…

Devamını oku...

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Yaklaşan Etkinlikler