Özel Nadide Ortaokulu

SCRABBLE CHAMPIONSHIP

Nadide Eğitim Kurumları Yabancı Dil Zümresi (Nadide ELT) tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen Scrabble Tournament bu yıl il çapında gerçekleştirilecek. Kocaeli ilindeki ortaokul öğrencilerinin katılabildiği yarışma 12.05.2018 günü gerçekleştirilecektir.

Aşağıda belirtilen bağlantıya tıklayarak ulaşabileceğiniz başvuru formunu dolduran okullarımızın katılabileceği yarışmada organizasyonun stabil olması ve sürenin kontrollü kullanılabilmesi açısından başvuru 16 ile sınırlandırılmıştır. E-posta gönderim tarihleri dikkate alınarak ilk başvuruda bulunan 16 kurum turnuvaya dahil edilecektir.

Öğrencilerimizin yabancı dil becerilerinin geliştirilmesi amacı ile organize edilen bu etkinlikte kelime bilgisinin yanı sıra hızlı düşünme ve kelime türetme stratejisine sahip öğrencilerimiz avantajlı olacaklardır. 

Yabancı dil eğitiminde farkındalık oluşturmak, özelde İngilizce eğitimini destekleyici, eğlenceli ve öğretici metotları tanımak, öğrencilerin İngilizce sözcük dağarcığını geliştirerek, zeka, dikkat ve zihinsel yeteneklerini kullanabilecekleri bir yarışma olan Kocaeli Ortaokullar arası Scrabble Yarışması sonucunda dereceye giren öğrencilere ödül ve sertifika verilecektir.

Yarışmada 1. olan takıma 1.'lik kupası, öğrencilere çeyrek altın.

Yarışmada 2. olan takıma 2.'lik kupası, öğrencilere gram altın.

Yarışmada 3. olan takıma 3.'lük kupası, öğrencilere sürpriz hediyeler.

Yarışmada 4. olan takıma öğrencilerine sürpriz hediyeler.

 

Yarışma süreci:

Yarışma Başvuru Tarihleri 19.02.2018 - 26.03.2018 tarihleri arasında

Katılımcı Okulların İlanı 16.04.2018

Katılımcı Okulların Kendi Kurum İçi Müsabakaları 12.03.2018-26.03.2018

Takım Bilgilerinin E-posta ile Yarışma Koordinatörlüğüne Ulaştırılması 30.03.2018 tarihine kadar

Müsabaka ve Ödül Töreni Saatinin İlanı 07.05.2018

Final Müsabakası 12.05.2018 

PDF formatındaki şartnamenin tam metnini ve EKLERİNİ indirmek veya okumak için lütfen tıklayınız

Soru ve iletişim için 346 70 70 numaralı telefon veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Yaklaşan Etkinlikler