Okulöncesi

OKUL ÖNCESİ SATRANÇ TURNUVASI

Nadide Eğitim Kurumları geleneksel olarak gerçekleştirilen Okul Öncesi Öğrencileri Arası 4. Satranç Turnuvası bu yıl il çapında düzenlenecektir. Kocaeli ilindeki resmi ve özel tüm okul öncesi kurumların veya bünyesinde okul öncesi sınıf barındıran okulların katılabildiği turnuva, 13.05.2018 günü Özel Nadide Eğitim Kurumları Başiskele Yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.


Aşağıda belirtilen bağlantıya tıklayarak ulaşabileceğiniz başvuru formunu dolduran okullarımızın katılabileceği turnuvada, organizasyonun stabil olması ve sürenin kontrollü kullanılabilmesi açısından başvuru 16 kurum ile sınırlandırılmıştır. E-posta gönderim tarihleri dikkate alınarak başvuruda bulunan ilk 16 kurum turnuvaya dahil edilecektir.


Kocaeli ili okul öncesi öğrencileri arası düzenlenecek olan 4. Geleneksel Satranç Turnuvası, öğrencilerimizin satranç figürlerini ve satranç temasını -çocuk gözündeki cazibesinden de yararlanarak- geliştirmek ve öğrencilerimizi satranç ile tanıştırmak amacı ile organize edilmiştir. Turnuvada, satranç bilgisinin yanı sıra hızlı düşünen ve doğru strateji geliştirebilen  öğrencilerimiz avantajlı olacaklardır.
Öğrencilerimizi dikkatlerini geliştirebilecekleri ve zihinsel yeteneklerini kullanabilecekleri bir oyun olan satranca yönlendirerek farkındalık oluşturacak bir turnuva olan Kocaeli Okul Öncesi Öğrencileri Arası 4. Geleneksel Satranç Turnuvası sonucunda dereceye giren öğrencilere ödül ve katılım belgesi verilecektir.

Yarışmada 1. olan öğrenciye 1.'lik kupası, sürpriz hediye
Yarışmada 2. olan öğrenciye 2.'lik kupası, sürpriz hediye
Yarışmada 3. olan öğrenciye 3.'lük kupası, sürpriz hediye

      TURNUVA ŞARTNAMESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Yarışma Süreci:
Yarışma Başvuru Tarihleri:   24.04.2018  -   30.04.2018  tarihleri arasında
Katılımcı Okulların İlanı: 02.05.2018
Katılımcı Okulların Kendi Kurum İçi Müsabakaları: 16.04.2018 - 30.04.2018
ğrenci Bilgilerini içeren  EK-1 formunun Doldurarak E-posta (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) ile Yarışma Koordinatörlüğüne Ulaştırılması: 30.04.2018 tarihine kadar
Müsabaka ve Ödül Töreni Saatinin İlanı: 07.05.2018
Final Müsabakası: 13.05.2018

Nadide Eğitim Kurumları geleneksel olarak gerçekleştirilen Okul Öncesi Öğrencileri Arası 4. Satranç Turnuvası bu yıl il çapında gerçekleştirilecek. Kocaeli ilindeki resmi ve özel tüm okul öncesi kurumların veya bünyesinde okul öncesi sınıf barındıran okulların turnuvaya katılabildiği yarışma 13.05.2018 günü Özel Nadide Eğitim Kurumları Başiskele Yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.

Aşağıda belirtilen bağlantıya tıklayarak ulaşabileceğiniz başvuru formunu dolduran okullarımızın katılabileceği turnuvada organizasyonun stabil olması ve sürenin kontrollü kullanılabilmesi açısından başvuru 16 ile sınırlandırılmıştır. E-posta gönderim tarihleri dikkate alınarak ilk başvuruda bulunan 16 kurum turnuvaya dahil edilecektir.

Kocaeli ili Okul Öncesi Öğrencileri Arası yapılacak olan 4.Geleneksel Satranç Turnuvası, öğrencilerimizin satranç figürlerinin ve satranç temasının çocuk gözündeki cazibesinden de yararlanarak, çocuğu satranç ile tanıştırmak amacı ile organize edilmiştir. Turnuvada, öğrencilerin satranç bilgisinin yanı sıra hızlı düşünen ve doğru strateji geliştirebilen  öğrencilerimiz avantajlı olacaklardır. 

Öğrencilerimizin dikkat ve zihinsel yeteneklerini kullanabilecekleri bir oyun olan satranca yönlendirerek farkındalık oluşturacak bir turnuva olan Kocaeli Okul Öncesi Öğrencileri Arası 4. Geleneksel Satranç Turnuvası sonucunda dereceye giren öğrencilere ödül ve katılım belgesi verilecektir.

Ayrıntılı bilgi almak için; 262 413 33 11 telefon numaramızı arayabilrsiniz.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Yaklaşan Etkinlikler